DNN Designer
27 Mayıs 2024 Pazartesi   Search »
    »    Giriş
    »    Kayıt
LİNKLER Küçült


 

Yazdır  
ZİYARETÇİ SAYISI Küçült
Yazdır  
REKLAM Küçült
Yazdır  
SİTEDEKİLER Küçült
Members SİTEDEKİLER:
Ziyaretçi [1] : DERNEK ÜYELERİMİZ
Ziyaretçi [1] : BİRLİK VE BERABERLİK ETKİNLİĞİ
Yazdır  
  Küçült
En iyi nasihat, İyi Örnek olmaktır.....
BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDEN KARELER

 

RESİMLERİN DEVAMI ALTTA

EĞERLİ BAŞKÖY BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ YAPILDI

14 Aralık Cumartesi akşamı Eğerli Başköy gençliği ilk defa bir araya gelerek Eğerli Başköy birlik ve beraberlik gecesi düzenledi. 

Başta Köyümüzün değerlerinden sanatcı Kadir YILMAZ, Köyümüz esnaflarından ARLI Pidenin sahibi Durali ARLI, Kombi bakım servis işi yapan esnaflarımızdan Murat Hakan MACAR ve Kızılcahamam'da Taksicilik yapan Durmuş ŞAHİN ile  ÖZTÜRK, ÖZLER, ORUÇ, Ailelerinin gençleri ve daha isimlerini sayamadığımız bir çok gönüllü gençlerin bir araya gelerek tertip ettikleri,  giderlerinin tamamı gönüllüler tarafından temin edilen EĞERLİ BAŞKÖY BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ umulanın'da üzerinde çok kalabalık bir katılım ile yapıldı.

Köy Konağında yapılan Birlik ve Beraberlik Gecesine Kızılcahamam Belediye Başkanı Sayın Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, Meclis Üyeleri ve Kızılcahamamlılar Derneği Genel Başkanı Beyhan Sarı, İlçemiz sanatçılarından Oğuz DOĞANAY va Başkentli Ümit katılarak gecenin coşkusunu bir kat daha arttırdı.

Geceye katılan Kızılcahamam Belediye başkanımız sayın Süleymen ACAR kısa bir konuşma yaparak, 'Birlik ve Beraberlik gecemizin hayırlara vesile olmasını yüce rabbimizden niyaz ediyorum. Bizlere desteklerini esirgemeyen Başköyümüze gelmekten onur duydum. Biz buraya gelmekle onur duyduk, hepinize sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

Gençlerimzin düzenlediği bu geceye katılarak Köyümüzü, gençliğimizi onurlandıran  başta Kızılcahamam Belediye Başkanımız Sayın Süleyman ACAR olmak üzere Belediye Başkan Yardımcımız Yılmaz ÖZBEK, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet BARUN, Meclis Üyeleri ve Kızılcahamamlılar Derneği Genel Başkanı Beyhan SARI ve bu geceye katılan tüm misafir katılımcılara  teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bu etkinliği yapmamızda maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen Köy Muhtarımıza, Köy Konağını bu gece için bize tahsis eden Dernek Yönetimine, katkılarını esirgemeyen Değirmenciler mahallemizin Dernek Yönetimine ve etkinliğimize katılan ve mazeretleri nedeni ile katılamayıp gönlü bizimle olan herkese, ayrıca arka planda kalıp tüm himetleri gönüllü olarak eksiksiz yerine getiren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederiz.

EĞERLİ BAŞKÖY BİRLİK VE BERABERLİK

TERTİP HEYETİ

VİDEO 1►

VİDEO 2►

 

   
BİLGİNİZE Küçült
Yazdır  
  Küçült

 Derneğimizin 03.05.2009 tarihinde yapılan Olağan üstü Genel Kurul toplantısında, Divan Başkanı tarafından izin verilmeyen Saffet ARLI'nın konuşma metni için.. RESMİN ÜZERİNE TIKLA

Yazdır